اخبار حوادث - نماینده دادستان و زن و شوهر متهم به قتل اسرار جنایت هولناک را فاش می‌کنند
قرار مرگبار در خانه زوج جوان

نسرین بود که با بیژن تماس گرفت و از او خواست به خانه‌اش بیاید. او بود که 48 ساعت سکوت کرد و بیژن را در حالی که در کما بود، در خانه نگه‌ داشت.

نسرین می گوید به خاطر فرزندش مجبور بود به حرف شوهرش گوش کند و اگر این کار را نمی کرد، معلوم نبود چه اتفاقی می افتد، اما حالا که قتل رخ داده و مسعود ـ شوهر نسرین ـ به اتهام مباشرت در قتل در بازداشت به سر می برد، نسرین نیز به معاونت در قتل متهم شده است.

 

کودک سه ساله آنها یک سال است که پدر را در کنار خود ندارد و اگر دادگاه تشخیص دهد که نسرین نیز مجرم است، او مادرش را هم برای چندسالی نخواهد دید. این زوج و همدست شان که دو هفته قبل در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شده اند، قتل را اتفاقی می دانند، اما نماینده دادستان این ادعا را با قاطعیت رد می کند.
 
نماینده دادستان تهران می گوید: «متهمان دو سال قبل دریکی از شهرهای تابعه استان تهران مردی به نام بیژن را به خانه کشانده و به قتل رساندند. تحقیقات پلیس نشان داد بیژن با تماس های متعدد نسرین به خانه او رفته و بلافاصله بعد از ورود او، مسعود و همدست دیگرش که خسرو نام دارد، به سمتش حمله و وی را با ضربات چوب بی هوش کرده اند و سرانجام بیژن بعد از 109 روز کما، جان خود را از دست داد.»

نماینده دادستان ادامه می دهد: «متهمان قصد داشتند با کشاندن بیژن به خانه و فیلمبرداری از او، ثابت کنند که با نسرین رابطه داشت، اما بررسی پرینت تلفن های مقتول نشان داد آنها هیچ ارتباطی با هم نداشتند و حتی زمانی که نسرین به بیژن پیامک می دهد که به خانه من بیا، بیژن از او می پرسد شما چه کسی هستید و از این زن می خواهد خودش را معرفی کند.

 

جدای از این مساله، آن طور که نسرین در تحقیقات گفته، شوهرش به او مشکوک بوده و نسرین هم برای این که ثابت کند زن وفاداری است، مدعی شده بیژن از او درخواست رابطه کرده، اما او این پیشنهاد را رد کرده است، بنابراین با این حرف ها سعی کرده خود را زنی وفادار به شوهرش نشان دهد، در صورتی که خودش می دانسته که شوهرش سوء ظن دارد و به گفته نسرین، مردی بداخلاق و تندخوست. او می توانست وقتی شوهرش خواست بیژن را به خانه بکشاند، موضوع را به ماموران یا شخص دیگری که بتواند جلوی قتل را بگیرد، گزارش دهد، اما هیچ کدام از این کارها را نکرده است.

 

بیژن بلافاصله بعد از ورود به خانه توسط مسعود و خسرو مورد حمله قرار گرفت و بر اثر ضربه مغزی به کما رفت اما نسرین، مسعود و خسرو برای رساندن او به بیمارستان هیچ تلاشی نکردند و او را 48 ساعت در حالی که می دانستند ممکن است جان خود را از دست بدهد، در خانه نگه داشتند؛ بنابراین هرسه خواهان مرگ این مرد بودند. کمک نکردن به مقتول نشان می دهد متهمان در اجرای نقشه قتل جدی بودند و تا زمانی که مطمئن شدند دیگر زنده نخواهد ماند، او را در خانه نگه داشتند و سپس در خودرویش کنار اتوبان رها کردند و حتی در آن زمان هم او را به بیمارستان نرساندند.

 

متهمان همگی به این جرم اعتراف دارند و مدارک موجود در پرونده نیز اقرار آنها را تائید می کند. بنابراین من به عنوان نماینده دادستان و با توجه به نظر اولیای دم، درخواست صدور حکم قانونی کرده ام و باید تاکید کنم که این افراد از نظر دادسرا مجرم هستند.

نمی خواستم او را بکشم
مسعود مدعی است قصد قتل نداشت. او می گوید: وقتی بیژن وارد خانه شد، خواستیم از او فیلمبرداری کنیم و کمی هم گوشمالی اش بدهیم. من با یک چوب او را زدم بیژن عقب عقب رفت و سرش به گوشه میز خورد و زمین افتاد، اما دیگر بلند نشد. من خیلی سعی کردم کمکش کنم. فکر می کردم به هوش می آید. هر کاری بلد بودیم، کردیم، اما آن مرد به هوش نیامد. ما از ترس او را در خانه نگه داشتیم و فکر نمی کردیم چنین اتفاقی بیفتد.

او درباره این که چرا در پرینت های تلفن پیامک های مورد ادعایش نیست، می گوید: بیژن چند خط تلفن همراه داشت و شاید خطی که آن موقع همسرم به او پیامک داده، با خطی که پرینت گرفته اند فرق می کند. اگر او با همسرم در ارتباط نبود و با او کاری نداشت، آن روز چرا به خانه ما آمد و اصلا چرا به پیامک او جواب داد؟ من می خواستم از طریق قانون وارد عمل شوم، ولی چه کنم که به خواسته ام توجهی نکردند.

 

گفتند نمی توانند با یک پیامک کسی را بازداشت کنند. من هم با خودم فکر کردم اگر فیلم بگیرم، کار تمام است، دیگر روی فیلم نمی توانند حرفی بزنند و بگویند پیگیری نمی کنیم. من واقعا نمی خواستم او بمیرد. اگر می خواستم این اتفاق بیفتد که اصلا جسم نیمه جانش را کنار خیابان رها نمی کردم.

 

همسر و فرزندم برایم مهم بودند و به همین خاطر هم بود که در مورد زنم سختگیری می کردم. ما همدیگر را دوست داشتیم، هرچند با هم خیلی مشکل داشتیم، اما واقعا همدیگر را دوست داشتیم، از وقتی هم که بچه به دنیا آمده بود، همه زندگی ما بچه مان بود. هردو به خاطر او گذشت می کردیم و من هم برای این که زندگی ام را حفظ کنم، این کار را کردم.

خروج مرگبار از خانه
همسر مقتول می گوید روزی که شوهرش از خانه خارج شد، گفت یک ساعت دیگر باز می گردد، اما خبری از او نشد. او می گوید: «شوهرم شغلی داشت که در واقع ساعت نداشت. او خیلی ماموریت می رفت و شب و روز فرقی نمی کرد. برایم عادی بود که شوهرم گاه و بیگاه از خانه خارج شود بدون این که مرا در جریان قرار دهد؛ چون درباره مسائل کاری خیلی با من صحبت نمی کرد و به دلیل این که کارش کمی خشن بود، من هم دوست نداشتم در مورد آن چیزی بدانم.

 

روزی که از خانه رفت، به من گفت یکی دوساعت دیگر برمی گردم. چند ساعت گذشت، در واقع شب شد. با شوهرم تماس گرفتم، جواب نداد، برایش پیامک فرستادم که کجا هستی و کی می آیی؟ باز هم جواب نداد. نگرانش شدم، با اداره اش تماس گرفتم، گفتند نیامده است.

 

مجبور شدم گم شدن شوهرم را گزارش کنم، چون این اتفاق خیلی عجیب بود. دنبالش گشتند، اما خبری از شوهرم نشد. فکر می کردند او به خاطر شغلش درگیر شده است. من زیاد از کارهایی که پلیس می کرد سر در نمی آوردم؛ اما می گفتند در حال تحقیق هستند تا این که دو روز بعد گفتند پیکر نیمه جانش را در ماشین پیدا کرده اند.

 

او در کما بود. در بیمارستان بستری شد، دکترها از همان اول گفتند امید زیادی نیست و فقط معجزه می تواند شوهرم را نجات دهد؛ چون خونریزی مغزی وسیعی کرده بود. من نمی دانم پلیس چطور موضوع را پیگیری کرد، اما گفتند از طریق تلفن هایی که به او شده است، نسرین را شناسایی و سپس او و همدستانش را بازداشت کردند.

این زن ادامه می دهد: «کما 109 روز طول کشید. ما وضع بسیار بدی داشتیم. با این که می دانستم حتی اگر زنده بماند سلامت خود را به دست نمی آورد، با این حال دعا می کردم فقط سایه اش بالای سر بچه ام باشد. خداوند صلاح دید او را ببرد و من هم اعتراضی ندارم، اما کسانی که باعث این فاجعه در زندگی من شده اند، باید تاوان کارشان را بدهند.

 

آنها من و دخترم را به خاک سیاه نشاندند. دخترم یتیم شده و من که هنوز زنی جوان هستم، بیوه شده ام. این حق من در زندگی نبود. پدرشوهرم از طرف خودش و دخترم درخواست قصاص کرده، خواسته من هم همین است. آنها باید مجازات شوند. »

آغاز یک رابطه
نسرین از روزی می گوید که با بیژن آشنا شد: «درگیر جدایی از شوهرم بودم. او را دوست داشتم، اما مرد بدرفتاری بود. به همه شک داشت. مرتب مرا کنترل می کرد. یک بار که شوهرم را به جرم سرقت گرفته بودند، با بیژن آشنا شدم. او به من گفت از شوهرت جدا شو با هم رابطه داشته باشیم. من قبول نکردم.

 

چندبار به من پیامک داد، من هم مجبور شدم موضوع را به شوهرم بگویم، البته آن زمان من رابطه ای با بیژن نداشتم و حتی از شوهرم هم جدا شده بودم، اما بعد که دوباره با هم آشتی کردیم، موضوع را به او گفتم تا بداند من زن پاکدامنی هستم و اگر هم مساله ای پیش بیاید، همه چیز را خواهم گفت.

 

وقتی شوهرم موضوع را فهمید، به من گفت او را به خانه بیاور. گفتم این کار را نمی کنم. برو شکایت کن. ما شکایت کردیم، اما گفتند با یک پیامک که نمی شود کسی را مجرم دانست. به شکایت ما توجهی نشد و شوهرم تصمیم گرفت خودش بیژن را تنبیه کند. به من گفت تو خودت او را به خانه بکشان. من از بیژن فیلم می گیرم و او را به دام می اندازیم.

 

من هم فکر کردم مساله یک تسویه حساب است. فکر نمی کردم این اتفاق بیفتد. دوست شوهرم هم در خانه ما بود، به محض این که بیژن وارد شد، او را به اتاق کشاندند و زدند. ما هر لحظه منتظر بودیم به هوش بیاید و اگر می دانستیم حالش خیلی بد است، او را دکتر می بردیم، بعد از دو روز که به هوش نیامد، شوهرم مجبور شد او را کنار خیابان رها کند.  
اخبار حوادث - جام جمتاريخ : | | نویسنده : mrpatogh |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.