داور بین‌المللی تناسب اندام فدراسیون جهانی ifbb گفت: نتیجه لاغری با قرص در کلینیک‌های لاغری و داروهای تبلیغات ماهواره‌ای فقط دفع آب بدن است و نه چربی و وزن بدن.

اکبر خزایی اظهارداشت: ما در حال حاضر شاهد هستیم که بعضی تاجرها و افراد سودجو به تأسیس کلینیک‌های لاغری اقدام کرده و بعضی دیگر هم انواع قرص‌های گوناگون را تهیه و به بازار عرضه کرده‌اند و در آگهی‌ها نیز خود را معرفی می‌کنند که این روش برای لاغری مناسب نیست.

وی با اشاره به اعلام مطالبی از جمله اینکه افراد با هر جلسه مراجعه یا مصرف چند عدد از این قرص‌ها بلافاصله با چند کیلوگرم کاهش وزن مواجه می‌شوند، گفت: ذخایر چربی و چاقی با یک یا چند جلسه پرخوری یا مصرف چند قرص ایجاد نشده که بخواهد با یک جلسه مراجعه و مصرف چند عدد قرص از بین برود.

خزایی افزود: در این کلینیک‌ها شاید با روش‌هایی وزن باسکولی افراد کاهش یابد اما تمام این کاهش وزن مربوط به دفع آب و مایعات بدن است و ارتباطی با ذخایر چربی ندارد همانند اینکه یک ساعت ورزش کنید یا یک جلسه به سونا بروید و در این مدت از مایعات استفاده نکنید که پس از آن اگر روی باسکول بروید با کاهش وزن حدود یک تا 2 کیلوگرم روبه‌رو می‌شوید.

به گزارش سلامت نیوز،این داور بین‌المللی تناسب اندام فدراسیون جهانی ifbb خاطرنشان کرد: اکثر قرص‌هایی هم که در ماهواره‌ها و سایر مکان‌ها برای لاغری تبلیغ می‌شوند از نوع داروهای ادارآور و تخلیه روده است که در نهایت به طور کذایی در وهله نخست افراد شاید با کاهش وزن مواجه شوند که این مسئله کاهش وزن صحیح و سالم به حساب نمی‌آید.تاريخ : | | نویسنده : mrpatogh |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.